Ebb&Flow - jak wkomponować niebanalne oświetlenie do salonu, recepcji biura, czy gabinetu, które zachwyci Twoich klientów

Niebanalną tu rolę odgrywa oświetlenie, jego barwa, styl i charakter. Gustownie zaaranżowane miejsce usługowe wpływa na dalsze kroki klienta. To od pierwszego wrażenia nieraz zależy czy się zatrzyma, skorzysta z usług, czy pójdzie do konkurencji. A także czy powróci, mając pozytywne wspomnienia zbudowane już od momentu przekroczenia progu.

Ekskluzywne lampy reprezentacyjne na lata

Każde reprezentacyjne wnętrze, w którym przyjmowani są klienci powinno wskazywać zarówno na profesjonalizm przedsiębiorcy i zatrudnionych przez niego pracowników, ale również przykuwać uwagę niebanalnym wnętrzem. Dopiero taka mieszanka wzbudzi u klienta zaufanie i pozwoli ocenić, iż ma do czynienia z firmą dbającą o wysoką jakość wszystkiego z czym ma do czynienia, nie tylko świadczonych usług. 

Dużo w zakresie wykreowania niebanalnego reprezentacyjnego wnętrza zależy od odpowiedniego doboru oświetlenia. Wysokiej jakości lampy wiszące biurowe mają w sobie moc tworzenia odpowiedniego klimatu. Warto zainwestować w ekskluzywne, droższe wyposażenie, którego koszt szybko się zwróci. Wysoko gatunkowe oświetlenie biurowe sufitowe firmy Ebb&Flow daje gwarancję użytkowania ich przez lata. Można je rozmieszczać według własnego uznania na całym suficie lub skupiać je po kilka w jednym miejscu, w zależności od potrzeb. 

W restauracji, kawiarni czy pubie sprawdzonym pomysłem jest zawieszenie do sufitu prestiżowych lamp barowych w nowoczesnym designie. Zwisające tuż nad stołem oświetlą potrawę ciepłym i przyjemnym blaskiem. Lampy barowe to propozycja, obok której żaden właściciel punktu gastronomicznego nie przejdzie obojętnie. Oświetlenie tego typu jest nowoczesne i wręcz przeznaczone do użytku w restauracjach i barach.

Klient, który zachwyci się nie tylko aspektami kulinarnymi, które zakładamy są jak po kuchennych rewolucjach, ale również wszelkimi szczegółami wizualnymi – chętniej do nas wróci, a do tego podzieli się swoim wrażeniem z innymi.

Wysokogatunkowa lampa sufitowa uczyni gabinet czy salon wyjątkowym miejscem

Okrągłe lub płaskie, przezroczyste, lekko barwione klosze z otworem u dołu to doskonała propozycja do urządzenia eleganckiego gabinetu. Poprzez ręcznie dmuchane szkło (z czego słyną produkty marki Ebb&Flow takie jak lampa sufitowa gabinet) rozchodzą się przytłumione promienie oddające nastrój wyciszenia i skupienia. Klosze, które są wykonane ręcznie nadają dużo większego smaku. Cechuje je bardzo wysoka jakość nadająca ekskluzywnego stylu. Taka lampa sufitowa salon kosmetyczny zamieni w oazę piękna, na którą każdy klient zasługuje.

Lampa sufitowa biurowa powinna dawać z kolei bardziej żywe i ciepłe światło. W zależności od metrażu biura można powiesić jedną lub więcej lamp, rozmieszczonych na różnych wysokościach. Do pomieszczeń, które mają wysokie sufity warto wykorzystać lampy sufitowe biurowe na długim kablu, by kierowały światło niżej, gdzie najbardziej jest ono potrzebne. Przykładem może być lampa wisząca Lute, która posiada metalową bazę i standardowy kabel o długości 2 metrów, który na etapie składania zamówienia można odpowiednio dostosować. 

Klimatyczne lampy wiszące do recepcji

Zakładając, że personel jest już na odpowiednio wysokim poziomie nadchodzi pora na zaprojektowanie tego kawałka przestrzeni, które zrobi pierwsze wrażenie, bo klient rozpoznaje z kim ma do czynienia już po wyglądzie pierwszego wnętrza. W tym celu oświetlenie biurowe wiszące będzie doskonałym pomysłem na zaaranżowanie recepcji hotelowej, która z jednej strony będzie funkcjonalna, z drugiej elegancka i designerska. Wybierając EBB&Flow i jej lampy wiszące recepcja stanie się miejscem, które będzie wizytówką, którą bardzo dobrze zapamięta.

Warto zainwestować w niebanalne, dopracowane do perfekcji lampy wiszące Ebb&Flow ze szkła ręcznie dmuchanego w Polsce, które:

  • ozdobią wnętrze,
  • zsynchronizują panującą wokół energię ciepła i spokoju,
  • nadadzą niepowtarzalny klimat,
  • wzbudzą zaufanie klienta,
  • oraz... są niezwykłe łatwe w czyszczeniu!

Gdy klient czuje się bezpiecznie i jest bardzo dobrze obsłużony, wychodzi z punku usługowego zadowolony, uczciwie płacąc za poświęcony mu czas i co najważniejsze, chętnie wracając i polecając to miejsce innym. 

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl