bihome
Producenci
Formy płatności

Przelew na konto bankowe 

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Rachunek bankowy Sprzedawcy prowadzony w mBank S.A.: PL 45 1140 2004 0000 3602 7572 0110

Dane Sprzedawcy:
bihome Iwona Brzozowska
ul. Poręby 17
03-037 Warszawa

Nazwa Banku:
mBank S.A.
ul. Senatorska 18
00-950 Warszawa

Tytuł przelewu: Zamówienie #[wstaw numer zamówienia]

Za pobraniem

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Realizacja zamówienia za pobraniem może być uzależniona od dokonania wpłaty części wartości zamówienia lub uzyskania limitu kredytu kupieckiego lub zgody Sprzedającego na wysłanie zamówienia za pobraniem (płatnego przy odbiorze).

Przelewem online 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:
- PayPal
- Płatności Shoper, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Z chwilą zaksięgowania wpłaty zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Karty płatnicze

Forma płatności dla Klientów preferujących płatność kartą płatniczą. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A., obsługiwane są następujące karty:

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

Raty 

mBank mRaty to pożyczka ratalna, dzięki której możesz swobodnie kupować na raty w internecie. Cały proces wnioskowania o raty odbywa się w jednym oknie przeglądarki. Nie jesteś odsyłany do żadnych dodatkowych komunikatów mailowych czy placówki banku. Złożenie wniosku, otrzymanie decyzji z banku i zaakceptowanie umowy odbywa się w jednym procesie kredytowym. Ponadto wymagamy od Ciebie minimum formalności, ponieważ Twoja zdolność weryfikowana jest w oparciu o deklarację dochodu, którą składasz na wniosku o pożyczkę.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium