bihome
Producenci
Formy płatności

Przelew bankowy

Przelew bankowy to forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne dokonanie płatności. Po złożeniu zamówieni Klient otrzymuje mailem potwierdzenie. W nim będzie również numer rachunku bankowego, na który należy przelać kwotę zamówienia. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do realizacji.

Rachunek bankowy Sprzedawcy prowadzony w mBank S.A.: PL 45 1140 2004 0000 3602 7572 0110

Dane Sprzedawcy:
bihome Iwona Brzozowska
ul. Poręby 17
03-037 Warszawa

Nazwa Banku:
mBank S.A.
ul. Senatorska 18
00-950 Warszawa

Tytuł przelewu: Zamówienie #[wstaw numer zamówienia]

Przelew natychmiastowy on-line 

Forma płatności elektronicznej obsługiwana przez:
- PayPal
- Płatności Shoper, podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Z chwilą zaksięgowania wpłaty zamówienie jest przyjęte do realizacji.

Karty płatnicze

Forma płatności dla Klientów preferujących płatność kartą płatniczą. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A., obsługiwane są następujące karty:

  • Visa;
  • Visa Electron;
  • MasterCard;
  • MasterCard Electronic;
  • Maestro.

BLIK

Z systemu BLIK mogą korzystać tylko klienci bankowości mobilnej jednego z banków uczestniczących w systemie. Jeśli nie korzystałaś z BLIK, to wybierz inną formę płatności. Dodatkowo sprawdź czy Twój Bank uczestniczy w systemie BLIK. Jeśli tak, to dowiedz się też jak z BLIKa korzystać.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Google pay

W naszym sklepie można płacić również kartami zapisanymi w elektronicznym portfelu Google Pay. Jeśli nie korzystasz z Google Pay, to wybierz inną formę płatności.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

Paypal

W naszym sklepie zapłacisz również ze swego konta Paypal. Jeśli nie masz konta Paypal, to wybierz inną formę płatności. Realizacja płatności za pośrednictwem Paypal wiąże się z dodatkową opłatą.

Za pobraniem

Możliwa jest również zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. W przypadku większych zamówień, ich realizacja za pobraniem, może być uzależniona od dokonania wpłaty części wartości zamówienia lub uzyskania zgody Sprzedającego na wysłanie zamówienia za pobraniem. Realizacja zamówienia za pobraniem wiąże się z dodatkową opłatą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium