bihome
Producenci
Czas i koszty dostawy
Koszt

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej (koszt wysyłki zależy od wybranej formy dostawy).

Koszt dostawy towarów o wartości powyżej 500 zł jest pokrywany przez Sprzedawcę chyba, że zakupiony towar ze względu na swą specyfikę (np. duże gabaryty, możliwość uszkodzenia) wymaga dostawy paletowej, wówczas Kupujący zostanie obciążony dodatkową opłatą w wysokości do 180 złotych.

Czas dostawy

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail ze szczegółami, a my po otrzymaniu płatności rozpoczynamy jego realizację, w tym na bieżąco będziemy Cię informować o postępach.

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1-2 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach orientacyjny czas dostawy podany jest na karcie produktu. Termin wysyłki wynika z dostępności produktów w naszym magazynie jak i magazynie producenta oraz wybranej formy płatności.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z naszym sklepem na adres hello@bihome.pl lub telefonicznie na numer 603889238.

Dostępność produktów
Przy każdym produkcie jest podany przybliżony termin, który wskazuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane. Proszę pamiętać, że dostępność produktów odnosi się do dni roboczych. Dokładamy starań, aby nasza oferta odpowiadała realnym terminom dostawy, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy będzie nieco inny nieraz szybszy, nieraz wolniejszy - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia. 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium