bihome
Producenci
Czas i koszty dostawy

Koszt dostawy - zwykle po stornie bihome.pl

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej. Koszt dostawy zamówień o wartości powyżej 500 zł pokrywany jest przez Sprzedawcę, wyjątkiem są dostawy gabarytowe. W innych przypadkach koszt dostawy wynosi 18 złotych. Więcej w sytuacji, gdy dostawa będzie realizowana za pobraniem.

Dostawy gabarytowe wiążą się z dodatkową opłatą w wysokości do 180 złotych. Dostawy takie dotyczą zasadniczo większych mebli, takich jak szafy, stoły, sofy, itd. Ewentualnie dużej ilości towarów na zamówieniu lub ewentualnej możliwości uszkodzenia w transporcie. W takim przypadku przy składaniu zamówienia należy wybrać dostawę gabarytową. Ewentualnie opłata zostanie doliczona na późniejszym etapie.

Czas dostawy - z magazynu wysyłamy jutro!

Natychmiast po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas e-mail potwierdzający zamówienie. Będą tam wszystkie szczegóły, w tym również orientacyjną datę dostawy. Po otrzymaniu płatności rozpoczniemy jego realizację. Na bieżąco będziemy Cię informować o postępach, ale również o ewentualnych problemach.

Czas realizacji zamówienia wynosi zwykle do 2 dni roboczych. Tak wygląda sytuacja, gdy zakupiony towar mamy na magazynie - o tym informujemy na karcie produktu. W innych przypadkach orientacyjny czas dostawy podany jest na karcie produktu i może być dość odległy. Termin wysyłki wynika z dostępności produktów oraz wybranej formy płatności.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę towarów, czas wysyłki zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie dostawy. Jeśli nie chcesz czekać można zamówienie zrealizować etapami. Aby dokonać ustaleń w tym zakresie skontaktuj się z nami.  Ewentualnie wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres hello@bihome.pl. Ewentualnie telefonicznie na numer stacjonarny 24 24 24 008.

Dostępność produktów - zwróć uwagę na karcie produktu!

Przy każdym produkcie jest podany przybliżony termin, który wskazuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane. Proszę pamiętać, że dostępność produktów odnosi się do dni roboczych. Dokładamy starań, aby nasza oferta odpowiadała realnym terminom dostawy. Może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy będzie inny. Nieraz szybszy, nieraz wolniejszy. Poinformujemy o tym niezwłocznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium