bihome

EBB&FLOW | Najlepsze skandynawskie marki w sklepie bihome.pl

Lampy wiszące EBB&Flow

Firma EBB & FLOW została założona przez Susanne Nielsen, która ma ponad 20-letnie doświadczenie w międzynarodowym handlu, marketingu i rozwoju koncepcji w branży mody i akcesoriów domowych. Przez wiele lat Suzanne mieszkała w Londynie. W 2009 roku wróciła do Danii, przenosząc ze sobą pasję do projektowania wnętrz i piękna, które można znaleźć w kulturze i rzemiośle różnych krajów. Firma EBB and Flow kontynuuje tradycję łączenia starego z nowoczesnym, celebrując wyjątkowy, trwały design. EBB&FLow swe wyjątkowe i oryginalne dmuchane szklane lampy produkuje między innymi...... w Polsce. Wszystkie lampy wiszące szklane są produkowane i montowane w Europie przez ludzi - dmuchane szkło i ręcznie cięty kryształ są wytwarzane przez utalentowanych rzemieślników i artystki w Polsce, a abażury i części elektryczne do lamp ze szkła są montowane w Danii.

Lampy to zwykle szkło i metal, tu mamy również tkaniny, ciosane kryształy, wysokiej jakości wykończenie i całość zamknięta w niebanalne formy. To i jakość to znak rozpoznawczy duńskiej marki EBB and FLOW. W lampach z ręcznie dmuchanego szkła czy też kryształu Ebb&Flow zakochaliśmy się od pierwszego... włączenia i wejrzenia na targach w Paryżu wiele lat temu. Klasyczny brytyjski styl połączony z pasją ze skandynawskim podejściem do designu tworzy niezwykłe oświetlenie ze szkła, tkanin, kryształów, którym można się cieszyć przez długie lata.

Popularne kategorie lamp szklanych w bihome.pl

EBB & Flow, pomysł ciekawie uformowanych szklanych lamp i kolorowych abażurów wykonanych z tkanin, inspirowany jest doświadczeniem Susanne w londyńskiej branży mody i wyposażenia wnętrz. Dla kogoś, kto świetnie zna dany styl, w pewnym momencie staje się on pewnego rodzaju ograniczeniem. Ramy stylu skandynawskiego były takim ograniczeniem, które dzięki doświadczeniom z Londynu wprowadziły do projektów EBB brytyjski styl, który jak sama Susanne mówi „jest nieco bardziej otwarty”. Tę otwartość Susanne skutecznie wprowadza w swoich kolejnych projektach. To inspiracje z Wielkiej Brytanii, gdzie łatwiej opierać się na indywidualnych preferencjach, przenika kolejne wspaniałe serie produktów. „Jeśli chcesz mieć kolory w swoim domu lub chcesz się trochę inaczej nosić, to też jest super” – mówi Nielsen.

Lampy ze szkła duńskiej firmy EBB & Flow to niepowtarzalne perełki, które wprowadzą wyjątkowy styl do Twego wnętrza, bez wątpienia. Kolorowe abażury czy kryształy, rzeczywiście wybór jest ogromny. Daj się zaczarować, odnajdź i wprowadź do swego wnętrza ulubiony kolor z EBB&Flow.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium