bihome
Producenci
Dla Architektów

Bardzo chętnie współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz. Współpraca w tym zakresie to główna część naszej działalności.

Wyróżnia nas we współpracy elastyczność.

Tempo pracy oraz osobiste zaangażowanie. Jesteśmy w stanie pomagać przez 24 godziny dziennie. Sprawdzać szczegóły i terminy dostępności, doradzać, podpowiadać zamienniki, itp. W uzasadnionych przypadkach, w celu kompleksowego zaadresowania projektu współpracujemy też z naszą konkurencją. Zajmuję się tym osobiście. Zwykle reaguję na zapytania w bardzo krótkim czasie, na pewno tego samego dnia.

Większość dostaw jesteśmy w stanie realizować w ok. 2 tygodnie, a w wielu sytuacjach szybciej. Oczywiście nie biorąc pod uwagę towarów, które mamy dostępne na magazynie, bo te wysyłamy następnego dnia. Dodatkowo na terenie Warszawy i okolic dostawy realizujemy bezpośrednio.

We współpracy z architektami stawiamy przede wszystkim na elastyczność. Jesteśmy się w stanie dopasować do Państwa potrzeb, do potrzeb Waszych klientów i sposobu działania. Każdorazowo dokonujemy wyceny zamówienia i rozliczamy zgodnie z uzgodnieniami.

Mam nadzieję, że będziemy mogli zrobić pierwszy projekt razem. Jestem pewna, że po nim będą kolejne!

Zachęcam do bezpośredniego kontaktu,
Iwona Brzozowska
iwona@bihome.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium