Producenci
Dla Architektów
Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z architektami i projektantami wnętrz, bo współpraca w tym zakresie to główna część naszej działalności. 
 
Wyróżnia nas w działaniu z architektami przede wszystkim szybkość, elastyczność oraz osobiste zaangażowanie. Jako firma rodzinna jesteśmy w stanie w zasadzie 24 godziny dziennie pomagać architektom, sprawdzać, doradzać, podpowiadać zamienniki, i tak robimy. W uzasadnionych przypadkach w celu kompleksowego zaadresowania tematu współpracujemy też z naszą konkurencją. Zajmuję się tym osobiście i zwykle reaguję na zapytania w bardzo krótkim czasie, na pewno tego samego dnia. 
 
Większość dostaw jesteśmy w stanie realizować w ok. 2 tygodnie, a w niektórych sytuacjach szybciej - oczywiście nie biorąc pod uwagę towarów, które mamy dostępne na magazynie, bo te wysyłamy następnego dnia. Dodatkowo na terenie Warszawy mniejsze dostawy realizujemy bezpośrednio.
 
We współpracy z architektami stawiamy przede wszystkim na elastyczność i w związku z tym stosujemy różnego rodzaju sposoby rozliczeń w zależności od preferencji. I tu również jesteśmy się w stanie dopasować do Państwa potrzeb i sposobu działania. Każdorazowo dokonujemy wyceny zamówienia i rozliczamy zgodnie z uzgodnieniami. 
 
Współpraca z architektami i projektantami wnętrz to dla nas najważniejsza część naszej działaności. Mam nadzieję, że będziemy mogli zrobić pierwszy projekt razem, bo jestem pewna, że potem będą kolejne.
 
Zachęcam do bezpośredniego kontaktu,
Iwona Brzozowska
603 889 238
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl