bihome
Producenci
Dla Architektów

Bardzo chętnie współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, bo współpraca w tym zakresie to główna część naszej działalności.

Wyróżnia nas w tym zakresie elastyczność, tempo pracy oraz osobiste zaangażowanie. Jesteśmy w stanie pomagać architektom przez 24 godziny dziennie, sprawdzać szczegóły i terminy dostępności, doradzać, podpowiadać zamienniki, itp. W uzasadnionych przypadkach, w celu kompleksowego zaadresowania tematu współpracujemy też z naszą konkurencją. Zajmuję się tym osobiście i zwykle reaguję na zapytania w bardzo krótkim czasie, na pewno tego samego dnia.

Większość dostaw jesteśmy w stanie realizować w ok. 2 tygodnie, a w wielu sytuacjach szybciej - oczywiście nie biorąc pod uwagę towarów, które mamy dostępne na magazynie, bo te wysyłamy następnego dnia. Dodatkowo na terenie Warszawy mniejsze dostawy realizujemy bezpośrednio.

We współpracy z architektami stawiamy przede wszystkim na elastyczność, tu jesteśmy się w stanie dopasować do Państwa potrzeb i sposobu działania. Każdorazowo dokonujemy wyceny zamówienia i rozliczamy zgodnie z uzgodnieniami.

Mam nadzieję, że będziemy mogli zrobić pierwszy projekt razem, bo jestem pewna, że potem będą kolejne.

Zachęcam do bezpośredniego kontaktu,
Iwona Brzozowska
iwona@bihome.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium